Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2020, 23:33   #151
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Po za tym konno ze dwa razy szybkiej byście byli. A czas nie ukrywam ma znaczenie. Odhaczam sobie dni w moim tajnym zeszycie
Konno można robić do 60 kilometrów dziennie. Po drodze lub równym terenie. Chyba że co 20-30 kilometrów zmienia się wierzchowce. I z tego co opisujesz teren jest trudny. I z mnóstwem niebezpieczeństw może mało szkodliwych, bo w końcu same fachury w zespole, ale marnujących nasz cenny czas. Więc nie wiem jakim cudem konno bylibyśmy szybciej niż lecąc po 240 kilometrów na dzień nad tymi przeszkodami.

To że smok, kiedy z nim walczymy ma skrzydła, a jak chcemy go wykorzystać to nagle je traci przeżyłem. To że moją magię zrobiłeś tak powolną że niemal nie dającą się zastosować w bitwie - przeżyłem. Ale o potęgę będę walczył, bo jakbym chciał zrobić maga co nic nie potrafi to dałbym mu w magii 3, a nie 5
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline