Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2007, 15:20   #4
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Jeśli o mnie chodzi - postać Golluma przemawiała do mnie (szczególnie w filmie) bardzo silnie. Szczególnie w tym momencie muszę wspomnieć o dialogu między Smeagolem a Gollumem - wtedy właśnie ciarki po plecach biegały mi wte i nazad. Oko Saurona... jasne, mogę wystawić je w którymś z przyszłych sparringów. Zawsze to strach stricte 'fantasy'.

Wystawiając Szarą również miałam na myśli inne nierzeczywiste bohaterki horrorów - kilka razy podejmowałam próby oglądania ich, w tym właśnie The Ring. Myślę, że duchy (szczególnie kobiece ) mają wielką szansę na pokonanie nawet Buki.
Z kolei horrorów o demonach i mocach piekielnych nie oglądałam nigdy - więc moje kompetencje są jeszcze mniejsze.

Mój głos na Szarą.
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline