Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2020, 12:30   #20
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Tel Amid uśmiechnął się paskudnie odsłaniając nieco krzywe starcze zęby. Kaszlnął zakrywając usta. Vesper tylko przewróciła oczami.

-Tak, wybaczcie zły dobór słów. Dostaniecie 200k kredytów do podzielenia między Waszą… czwórką. Bo chcę by Panna Skye Wam towarzyszyła. Doskonale rozumie panujące tu zasady a i walczyć potrafi niebanalnie. A co do lokalizacji.- Boss nacisnął coś poza obrębem obszaru wyświetlania.- Oto miejsce. Położone na odludziu, dawna baza lotnicza jeszcze z czasów, gdy Nipponią rządził jego założycielski klan. Wasz statek z tego co widziałem to nie mała zabawka. No i ma uroczą nazwę. No przynajmniej mi się podoba.- stwierdził dobitnie niebieskóry Twi,lek i zaśmiał się ochryple.
 
Pinn jest offline