Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2020, 13:48   #23
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Pinn my, a przynajmniej ja i Adi zrozumieliśmy, że jest to pomyłka, ale pozwoliliśmy sobie wykorzystać to przejęzyczenie w "zahaczce" i moim zdaniem nieźle wyszło. Taką przynajmniej mam nadzieję, że lekko humorystycznie.

Ja nie widzę przeciwwskazań tylko pytanie jest ważniejsze czy "panna" Skye chce z nami kontynuować przygodę, bo szczerze powiedziawszy mi już cały zapał do tej przygody opada w tempie windy ekspresowej Empire State Building. Rozumiem, że przyjmowaliśmy pewne zasady częstotliwości postowania i jak rozumiem nadal się nie zmieniło, że stara załoga Templara, a obecnie Stelli wyraziła chęć grania "nakręcona" pozytywnie poprzednimi przygodami jednak osobiście nie za dobrze to działa na moją motywację i chęci do grania gdy trzech z czterech graczy odpisuje praktycznie w ciągu jednej doby i potem czekamy 4-5 dni. Rozumiem, że jest to prawomocne w stosunku do uwarunkowań sesji jednak na mnie osobiście działa to de motywująco i nie ma tu żadnych personalnych wycieczek.

Po prostu stwierdzam. Tym bardziej, że większa część Polski siedzi na dobrowolnej lub przymuszonej kwarantannie. Dlaczego więc nie wykorzystać tego czasu na miłą zabawę.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline