Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2020, 12:51   #1020
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Hejo, przepraszam was bardzo. Potrzebuję chwili przerwy. Niedługiej, bo w przyszłym tygodniu planuję powrót.

W związku z tym, o czym pisałem ostatnio podjąłem się intensywnego dokształcania i chyba coś złapałem. Coś bardzo ważnego potwierdzanego przez badania naukowe.

Przerodzi się to w opracowanie opisane nieco bardziej obszernie w obecnym wyzwaniu książkowym i zamieszczę wam tu link. Jest to kwestia zdrowia i życia, więc złapałem grubą rybę.

Pozostało mi jeszcze tylko 1,5 książki. Bułka z masłem (a raczej, jak się okaże, składnik możliwie szkodliwy w zależności od typu produktu z bardzo szkodliwym smarowidłem)
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline