Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2020, 17:28   #26
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Jeżeli Pan Elf odszedł przeze mnie to bardzo przepraszam. Nie miałem zamiar nikogo poganiać, a tym bardziej nie chciałbym zostać źle czy opacznie zrozumianym. Każdy z nas osobna ma własne problemy, wszyscy mamy mniejsze lub większe kłopoty, a do tego jeszcze nas wszystkich dusi wirus i pandemia. Myślałem, że właśnie w dobie tej wielkiej tragedii powinniśmy/będziemy bliżsi sobie, pomocni i bardziej życzliwi. Wygląda na to, że się myliłem. Jeżeli zostałem źle zrozumianym to jeszcze raz bardzo przepraszam gdyż nie takie były moje intencje. Zawsze przecież w skrajnych przypadkach można napisać, że kilka dni ma się bardziej napiętych lub coś innego na głowie i poprosić o NPC-towanie postaci przez kilka kolejek. Przynajmniej ja tak robię gdy zależy mi na sesji, a gdy już decyduję się na udział w jakiejś sesji to staram się być odpowiedzialnym za siebie i za innych graczy, żeby ani im ani sobie nie psuć zabawy. Wspólna sesja to jednak pewnego rodzaju zobowiązanie wielostronne i warto szanować tak innych jak i siebie.

Jednak czysto teoretycznie obrażałby się o byle powód to ja już chyba przestaję cokolwiek rozumieć z życia i z tego co tu się dzieje. Czego jednak się można spodziewać po forum legendzie i wyznaczniku standardów - przynajmniej dla mnie i przynajmniej niestety kiedyś tak było.
Teraz poza trwającymi sesjami nic tu się praktycznie nie dzieje. Prawie cała Polska (jak i świat) zamarłą i zatrzymała się w biegu, a tu zamiast wysypu rekrutacji Martwa Cisza.
Przepraszam za ten mój może nazbyt osobisty wywód, ale już od jakiegoś czasu się to kisiło we mnie. Natomiast od kiedy na tym forum na priv można zostać zwyzywanym od pederastów i innych epitetów i nie usłyszeć nawet słowa wytłumaczenie czy chociażby wiem, że dużo oczekuję "przepraszam" to nie mam już wielu sentymentów. Zapewnienie od Admina, że osoba ta dostała podwójnego warna jakoś mnie nie satysfakcjonuje tym bardziej, że w żaden sposób nie można tego sprawdzić.

Mój post do sesji może jeszcze dziś, a najpóźniej jutro. Chociaż też nie rozumiem co się dzieje, gdy Marrt się też nie odzywa, a kolejki bez żadnego wytłumaczenia idą dalej.
Nic z tego nie rozumiem. Sesja ciekawie się zapowiadała z wprowadzoną nową postacią, a tu nagle wszystko się zawaliło.
Dziękuję za wysłuchanie.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline