Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2020, 10:05   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ależ Pani Żywio wszyscy jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach! Pani badania i urządzenie udowadniają moją teorie, że sprawy, z którymi mamy do czynienia to jedynie niebezpieczne zjawiska naturalne nieopisane jeszcze za pomocą metodologii naukowej a nie żadna magia czy inne dyrdymały - Odpowiedział koleżance następnie zwrócił się do bibliotekarki zawód, który w najlepszym wypadku mógł, co najwyżej uznać za asystujący nie mógł jednak odmówić kobiecie wszechstronnej wiedzy stąd mimo obraźliwego języka do niej również odniósł się z szacunkiem.

- Ależ Pani Jowito nie jestem koniem żeby galopować! Moje twierdzenie miało jedynie wykazać bezsens zastanawiania się nad tym, kim jest nasz zleceniodawca. Nie możemy potwierdzić żadnej z naszych teorii póki nie uzyskamy empirycznych dowodów wynikających z działalności w terenie... Czy możemy, więc ruszać? Ostrożność będzie przydatna, gdy już wkroczymy do budynku, ale młodość ze starością mają wspólną cechę, jaką jest brak cierpliwości młodość przez brak doświadczenia a starość przez brak czasu - Zakończył uśmiechem i przypowiastką próbując zamaskować swoje zniecierpliwienie oraz zawód z powodu pamięci, która go zawiodła.

- Szefie mam nadzieje, że masz kopie moich notatek gdzieś bezpiecznie schowaną i zabezpieczoną? Gdym nie wrócił przyda ci się opis mojej metody zamykania Kosmicznej Bramy znalazłem ją w dziewiętnastowiecznych niemieckich Inkunabułach geomantycznych... Trzeba mieć pewną rękę oraz głowę żeby wrysować wzory geometryczne pod presją stresu ale chce mieć pewność że w razie nieszczęścia moje badania nie przepadną razem ze mną
 
Brilchan jest offline