Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2020, 18:14   #877
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
***
Akcja z wyrwaniem rogów i próbą zasiekanie rogami Illiamdrila była genialna w swej prostocie. Niestety, Ill, nauczony wcześniejszymi doświadczeniami, zawsze patrzył tzw. Kątem oka, co też porabia jego drowi pobratymiec i czy przypadkiem nie próbuje go znów po cichu zasasynować, na przykład rogami jelenia wyrwanymi z głowy leszego (gdzieś w oddali Mistress podnosi tabliczkę z napisem 10.0). Mawiają, że drow potrafi zabić czymkolwiek. Nawet guzikiem, mydłem czy plombą zęba. Bez kitu, drowy potrafią, to się w głowie nie mieści. Dirith, zgodnie ze swą drowią i tygrysią naturą, nie poddawał się łatwo. Ill miał to na uwadze i żarliwą pomoc swojego kolegi przyjął z chłodnym wyrazem twarzy.
https://memecrunch.com/meme/H5DQ/srs....jpg?w=474&c=1
Dirith;
https://i.pinimg.com/originals/15/fe...bdd91ecac9.jpg
Ill nie był jakimś tam pierwszym-lepszym-npc-random-drowem-zabójcą, swoje już przeżył i niejedną walkę wygrał. Odpędzenie dwóch wilków i wykonanie odpowiedniego uniku, by mieć pomocnego kolegę na oku nie było dla niego wielkim wyzwaniem. Po pokonaniu leszego i szarży Diritha wilki odstąpiły i ujadając nadal, trzymały się jednak na dystans. Ill zmierzył je i Diritha spojrzeniem pt. „o ty franco…” i zerknął na Kiti i babuszkę.
- No… - burknął. – To gdzie te runy…? Zniszczmy je i kończmy tę zabawę…
***
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline