Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2020, 09:04   #49
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Matka od najbardziej smarkatych lat powtarzała Norbertowi żeby kłaniał się w pas każdej sprzątaczce i robotnicy. W pierwszym odruchu chciał poklepać Daniele w ramię, ale przypomniał sobie te szkolenia dla kadry i powiedział tylko - Doskonałe wyczucie drogi. Tamten pomysł z siekierą, jako kluczem uniwersalnym też dobry Pani Danielo

Gdy dojechali na miejsce zwrócił się do wszystkich towarzyszących mu Dam:

- Widać dojechali tu pierwsi. Nie chciałem mówić tego przy szefie, ale uważam to konkurowanie między agencjami za niepoważne, wręcz szczeniackie. Jestem za tym żeby zaproponować tamtym współpracę jak dla mnie to mogą nawet wziąć kredyt za rozwiązanie sprawy! Najważniejsze jest zamknięcie Kosmicznej Bramy a jeżeli uda nam się przeżyć to i tak dostaniemy zaliczkę... Bez sensu jest żeby ktoś umarł z powodu rywalizacji o parę złotych
 
Brilchan jest offline