Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2020, 20:08   #1
Bonifacy
 
Bonifacy's Avatar
 
Reputacja: 1 Bonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputację
[Gasnące słońca] Spokojna solówka na dłuższa współprace.

Sesja będzie się toczyć na mechanice Gasnących słońc na jakimś „dzikim” świecie. Więc żadnej wysokiej technologii, spektakularnych magazynów II republiki i wielkiej polityki. „Normalny” feudalny, jak na ten system, świat. Bez większych problemów. Tworzysz w miarę normalną postać która przyjmie się w społeczeństwie i jest w miarę nośna w przygody. Jeśli stworzysz rycerza to dam rady Ci coś wymyślić, jeśli będzie piekarz to będziesz musiał sam napisać kilka wątków i dłużej poczekać, aż będę wiedział co poprowadzić. Jeśli chcesz grać jakimś banitą to … też może być, ale na pewno nie przyjmę postaci typu: 1 + zaburzenia vs reszta świata.

Wymagania ogólne:
- Chęć gry w Gdocu. (Nie wiem czy będę zakładał wątek sesyjny.)
- Chęć gry w systemie pół storyteling. (Postać nie zginie chyba, że sam o to zadbasz.)
- Uczciwość w rzutach. (Te które zechcesz przeprowadzić samemu. Nie będę nasyłał tajnych służb żeby zrobiły wywiad.)
- Raczej jakaś dojrzałość, bo kto wie może jakieś poważniejsze tematy będą poruszane.

Wymagania szczegółowe:
- Ogólna krótka historia postaci. (Max pół A4)
- Watki które chciałbyś, żeby się pojawiły. (np.: wyleczenie z choroby, pojedynki, intrygi)
- Pełna karta postaci do GS. (Jeśli nie masz kopi podręcznika to podobno są na chomiku, a jak nie to do mnie się zgłoś.)

Oferuje:
- Wątek specjalnie podpasowany pod zainteresowania gracza. (Miłosne eskapady raczej nie.)
- W miarę szybkie odpisy, nawet codziennie. (Nie mowie, że będą na A4, ale na pewno mam dużo wolnego czasu)
- Rozwój postaci. (Exp czyli to co kochają gracze.)
- Branie na poważnie rozterek życiowych postaci i dopasowywanie wątków.

Jak ja to widzę?
W połowie sobie prowadzisz sam, albo czekasz na mój rzut i odpis.
Gramy szybko i długo, ale postarajmy się żeby jeden większy quest był końcem „sezonu”. Po którym się decydujemy na druga edycje.
Czekam na zgłoszenia tydzień od dziś. Najprawdopodobniej wybiorę jedną osobę do stałej współpracy.
 
Bonifacy jest offline