Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2007, 19:32   #149
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Po przemyśleniu sprawy raz jeszcze, doszłam do wniosku, że nie ma co tej sesji sztucznie przedłużać, bo jeśli nie skończymy teraz, to prędzej czy później i tak padnie. Źle się w niej dzieje już od dłuższego czasu, tak więc nie ma co udawać, że coś się zmieni.

Graczy proszę tylko o jedno - ostatniego posta. Nie chcę po prostu urywać sesji, chciałabym zakończyć ją tak, aby w tym momencie ścieżki wszystkich postaci się rozłączały i dalej każda żyła własnym życiem.

Dla tych, którzy nie wiedzą, co mogliby w tej sytuacji odpisać - Door wyraźnie zapytała na końcu kto chce iść dalej z nią, ostrzegła, że jest to podróż niebezpieczna i znajomość z nią nie wychodzi nikomu na dobre. Proszę więc o odpowiedź przeczącą na jej pytanie. Wysilcie się raz jeszcze, raz ostatni i napiszcie proszę, że Wasze postaci nie są zainteresowane dalszą podróżą. Jeśli nie chcecie, nie musicie podawać nawet powodu. Mogłabym to zrobić sama, jednak po tylu miesiącach wspólnego grania chyba mogę Was o to prosić. I byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź, wtedy napiszę ostatniego już posta i zamknę sesję. Gracze oczywiście będą mogli liczyć na moją opinię w profilach, dotyczącą wspólnej gry.
 
Milly jest offline