Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2020, 14:05   #45
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Mam prośbę czy możemy uwzględnić wszytskie człony nazw naszych postaci? Nazwiska i imiona i przydomki jeśli dotyczą?
Bo ciągle muszę latać po całym temacie i sprawdzać o kim mowa teraz jeszcze półbiedy ale jak już się spotkają wszyscy zainteresowani to będzie masakra.
Przed chwilą spróbowałem Norbertowi wpisać "Norbert Witkowski, Astronom", ale szkaradnie to wyglądało i cofnąłem. Może być lista postaci w moich odpisach - pomoże? W miarę postępów w grze i tak ta lista będzie skracała się. No chyba, że przetrwacie to wszyscy.

Ogólnie widziałem tylko, że dwie postacie nazywane są inaczej niż ich nazwy z listy graczy: Michał Glan i Jerzy Barnaba.

Cytat:
Napisał Umbree Zobacz post
Ja poczekam z odpisem na Norberta i Danielę, bo może poszli z nami
Jak już wcześniej pisałem to odradzam takiego postępowania. A co jeżeli nie odpiszą? Stracisz możliwość zadeklarowania akcji - choć z uwagi na ten połowiczny odpis to już odznaczyłem, że złożyłaś deklaracje. W tej grze możesz mieć deklarację jednozdaniową.
 
Anonim jest offline