Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2020, 18:50   #48
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Wybaczcie przestój, ale potrzebowałem trochę oddechu i złapania weny i chęci do pisania.
Wena zdaje się wróciła.
Oczekujcie mojej odpowiedzi jutro wieczorem.

EDIT:
Wybaczcie obsuwę. Post jest i mamy delikatne posunięcie akcji naprzód, ale jednocześnie mocne jej zagęszczenie. Sytuacja się komplikuje i musicie się jakoś w niej odnaleźć.

Leny i Adam - ochroniarze prą do przodu i nic nie wskazuje na to, aby mieli się zatrzymać.

Kenzo - ma przed oczami widok podzielony na cztery. Ma rzeczywistość, czyli akcję na dachu. Dwa to widok z drona. Trzy to transmisja z ONI Leny’ego. Czwarty widok to pojawienie się C. Na razie jakoś to kontroluje, ale głównie dlatego, że się nie porusza. Jak zaczniesz działać, to może nie być już tak stabilnie i mogą pojawić się lagi.
Granat o którym mowa spowoduje nie tylko ewentualny pożar, ale także zakłóci łączność i działanie wszystkiego opartego na sieci.

PS. Czy ktoś stosował formatowanie tekstu w kolumny? Próbowałem różnych metod, ale żadna nie działa
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline