Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2020, 19:25   #34
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
No nie chodziło mi o sandbox w stylu gier video, ale faktycznie może źle to nazwałem lub raczej użyłem forumowego kontekstu ;p

Chodzi mi o brak głównego wątku jak w cz.1 czyli danych Imperium, Inkwizytora itd. Tu chcę iść w większą różnorodność i przygodę bez "MEGA EPICCKIEJ WALKI JASNEJ I CIEMNEJ STRONY MOCY"

Wiecie dużo side questów, ustalalibyśmy tutaj, gdzie chcecie następnie lecieć korzystając z dostępu SID'a do networku Tkacza Cieni itd.

To znacząco wydłużyło by rozgrywkę, bo na obecnym etapie jeśli idzie o mnie bawię się z Wami przednio i czuję całkiem nieźle, że mam kontrolę twórczą więc nie boje się tak wyzwań

PS: Planuje wprowadzić NPC na schemacie Ansy
. Nie będzie to Rebeliant no może nie w znaczeniu frakcji, bo bd to punk rockowiec Więcej nie zdradzę, oczywiście od Was zależy czy dołączy do Stellarsów (wybaczcie spodobało mi się to określenie, i IMO nawet brzmi nieźle ), ale było by z nim jedno poboczne zadanie a potem możecie pożegnać się z Nipponią. Zero intryg, zero głównego złego Imperium. Myślę, że już łapiecie o co mi biega ^_^

Chcę wprowadzić tego punka, bo daje mi to (jeśli mam patrzeć na siebie) nieco "graczowatej" BG'owej przyjemności. Liczę, że zdecydujecie przyjąć go do załogi heh...

Ale na razie ustalcie plan i czeka Nas bujna walka. W tej części blasterów nie chcę rozwlekać akcji tak bardzo, jak w bazie rebeliantów, po prostu nauczyłem się na błędach. Będzie też moooreee goreee

Pozdrawiam, zdrowia
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 26-03-2020 o 19:28.
Pinn jest offline