Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2020, 19:31   #250
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 65 - IX.20; wt; południe

Oki no to mój post jest :> Co do terminu myślę, do wt. 03.31 czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia:

- Marcus 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Dziki Kieł 9/9 > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Aria 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Will 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Lee 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Hoffman KIA (T 62; aligator)

- Morgan 7/7 RL > s: zdrowy
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;

---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +62.15/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:


- Marcus 5 PD za retrospekcyjną historyjkę z życia postaci.

- Marcus 5 PD za ładne odgrywanie trudów podróży.


---



Omówienie



- Co składu wycieczkido pojazdu w jakim jedzie Marcus no to skład jest taki:

- Marcus 9/9 RL; mod za powietrze 0; gazmaska -3
- Ricardo 9/9 RL; mod za powietrze 0
- Will 9/9 RL; mod za powietrze -1
- Bruce 9/9 RL; mod za powietrze 0



- No to przez ok 3-4 h cała czwórka maszerowała przez bezludne miasto. Przez zdecydowaną większość czasu padał deszcz. Dopiero od kwadransa czy dwóch przestał. Więc szło się niezbyt przyjemnie.

- Powietrze jest na tyle szkodliwe, że jak ktoś nie ma gazmaski to wymaga testów BUD + Kon co ok 1 h przebywania w takim miejscu. U trzech towarzyszy Marcusa kości były łaskawe i po trzech rzutach tylko Will ma -1 z tego powodu. No ale jak mówię test się wykonuje co godzinę. Jak ktoś ma gazmaskę jest zwolniony z tego testu. Modyfikator jest kumulatywny.

- Gazmaska jednak przeszkadza zarówno w widzeniu i oddychaniu. Z tego powodu jest mod -3 do testów.

- Filtr gazmaski to losowa sprawa na ile wystarcza. Moje homerule mówi, że na 1k20 godzin. Dokleiłem rzut do mojego ostatniego posta i wyszło 10. Czyli filtr starczy Marcusowi na 3/10 h.

- Mgła ogranicza pole widzenia do ok 50 - 100 m w zależności od okolicy. Czyli nie jest to ściana mleka, że ręki nie widać no ale ogranicza dalszą perspektywę.

- Co do lokacji do cała czwórka dotarła do jakiegoś mostu. Nie wiadomo co jest na drugim końcu. Nie wiadomo co to za rzeka i dokąd prowadzi.

- No i w tej turze chciałbym wiedzieć jakie są dalsze kroki całej czwórki. Czy idą czy zostają, czy wracają, jak idą to gdzie no czy jeszcze robią coś innego.


---

- Chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jakby co to trzymaj się zdrowo no i jak coś niejasne no to pytaj.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline