Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2020, 11:30   #105
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Umbree Zobacz post
Ja rezygnuję z dalszej gry. Nie mogę wczuć się w przygodę, a nie ma co się męczyć, w końcu gramy, żeby dobrze się bawić. Powodzenia i nie dajcie się zabić
Szkoda, że nie dałaś wcześniej znać na PW, że coś jest nie tak. Może dałoby się coś zmienić. To porzucasz Jowitę na pastwę losu? Biedna bibliotekarka.
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
No przykre, ale nie obrażam się, powodzenia, czekam na trupa bezgraczowej Jowity :P

O, w sumie sejf był na filmiku, wcześniej przeoczyłem. Strasznie irytująco sie z niego korzysta jako źródła informacji, ale cusz.
Zobaczymy.

No trochę tak, pytałem ich, czy nie mają innych materiałów filmowych z tego miejsca, ale powiedzieli mi, że tylko to co na youtube i nawet nie wiedzą gdzie mają swoją kopię pliku.

Raczej będę opisywał miejsca, ale akurat ta centralna sala ładnie wygląda na filmie i ciężko zachować taką atmosferę w tekście.
 
Anonim jest offline