Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2020, 23:23   #31
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
- Moja sztuczna yntelygencja mówi mi... Napierdalać! - ozwał się entuzjastycznie CZR-9.

- Proszę o wybaczenie Osobo Tempest - głos SIDA rozbrzmiał na pokładzie fregaty bodaj po raz pierwszy odkąd się pojawili na niej. Wydawał się też równie zakłopotany zaistniałą sytuacją - CZR-9 wyraża się w sposób prawdziwy, ale nie precyzyjny co ma podłoże w narzuconym mu przeze mnie schemacie psychologicznym. Mogę oczywiście zmienić ten wzorzec. Nabyta u Tkacza baza danych pozwoliła mi wiernie odtworzyć szereg osobowości pochodzący z półświatka Nar Shaddaa. Na żądanie wyświetlę inne opcje jeśli bieżąca jest niekompatybilna z wymaganym profilem.

- Nie będziesz mi tu niczego kompućka zmie... - CZR-9 zadrżał nagle jakby porażony impulsem elektromagnetyczynym i.. trwał w swoim porażeniu podrygując niczym opętany. Wyglądało to niepokojąco. Wręcz jakby droid cierpiał.

- Wracając do proponowanego planu natarcia. Ilość danych wsadowych nie jest zbyt duża, ale z mojej bazy wynika, że klany z założenia nie dysponują dużą siłą ognia. Oczywiście na ich korzyść działa znajomość terenu bazy, ale to nie rekompensuje im naszej przewagi. Proponuję zatem wysadzić Osobę Tempest w asyście CZR-9 w okolicy bunkra by oboje zajęli dogodne pozycje. W tym czasie Osoba Kelsan wykorzysta Stellę do ostrzału lotniska. Proponuję ostrzał jednostek naziemnych z turbolasera i zrzucenie ładunków sejsmicznych na budynki infrastruktury lotniska, których celem ma być zasianie chaosu i popłochu wśród nieprzystosowywanych do warunków bojowym Twi'Lekkańskich gangsterów. Oceniam, że Osoba Levis pod wpływem zagrożenia zdecyduje się na opuszczenie bazy przez bunkier. Gdzie czekać będzie na niego Osoba Tempest i CZR-9.

CZR-9 przestał podrygiwać i otrząsnął się.
- Ale coś mnie łupie... - stwierdził przyglądając się swoim manipulatorom.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline