Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2020, 18:01   #35
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Drauga osobiście ale i głównie jako dowódcę statku i całej załogi na tą chwilę w pełni zadowoliło wyjaśnienie, że wbudowane w CZR-9 ograniczniki nie pozwolą mu zrobić niczego co z punktu widzenia samej SI byłoby nielogiczne, lub szkodliwe dla ekipy. Natomiast nad resztą się z czasem popracuje. Na razie jakby to nie brzmiało, ale hiperaktywny droid bojowy mógł nader przydatny.

- Z ust mi to wyjąłeś. Dokładnie to samo miałem zaproponować. Załatw proszę obstawę tylko szybko i precyzyjnie. Ja zaś zajmę się dużą rybą, ale w razie czego bądź czujny jakby coś poszło nie tak. - Powiedział łowca.

Pewnym ruchem dobył swojej strzelby snajperskiej i nastawił celownik na największe przybliżenie. Jednego potrzebowali żywego, żeby zasięgnąć języka nawet gdyby to miało być dla delikwenta bardzo bolesne. Nie było czasu na sentymenty. Podniósł strzelbę i wycelował. Nie chciał zabić, przynajmniej nie w tej chwili. Spojrzał w celownik i dokładnie wymierzył. Celował tak aby odstrzelić spust w ciężkim karabinie blasterowym T-21 przez co stanie się on tyle użyteczny co prymitywna maczuga. Zaraz po udanym strzale miał zamiar odpalić maksymalne przyspieszenie w swoim odrzutowym plecaku i wylądować dokładnie przed pozbawionym głównej swojej broni Twi’Lekiem.
Resztę miał zamiar dopełnić przy pomocy wibroostrza lub tego co będzie w danej chwili najbardziej skuteczne. Był w końcu mistrzem improwizacji.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline