Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2020, 18:36   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Koime już mi podpowiedział jak wprowadzić poprawki za co dziękuję jutro jak się trochę lepiej poczuje spróbuje się za to zabrać.

Pan Elf a patrzyłeś się na artykuły opisujące klasę wystarczy kliknąć nazwę jakieś klasy i jeżeli nie jest za paywallem to masz tam porady jak na szybko zbudować postać tej klasy i na czym się skupić np Barbarzyńca jako przykład https://www.dndbeyond.com/classes/barbarian

Muszę niechętnie przyznać że D&D byond to przydatne narzędzie bardzo się męczyłem robiąc KP do 5 edycji na myth wavers tutaj poszło mi łatwo.

Zapomniałem jeszcze o herbie mojej postaci może być czerwony kamień wpadający do szarej studni na błękitnym polu?
 
Brilchan jest offline