Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2020, 20:17   #31
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Dobra, to tak...

Efcia i Mart, nic nie stoi na przeszkodzie, by i odgrywać drogę przez kolonię, a dopiero "potem" jazdę kolejką i to co się wydarzyło. Btw. w wagonie są miejsca siedzące na 20 osób, nie ma żadnych szyb, a wszystko jedzie automatycznie. Wsiada się bokami, zarówno z prawej jak i lewej.

-------------------------

Obca, ten Facehugger próbuje się przykleić do twarzy Winters, ona się z nim mocuje, ten już owinął ogon wokół jej szyi... jest nieciekawie. No i ten, oprogramowanie Androidki odnośnie bezpieczeństwa ludzi wokół niej afkoz jak najbardziej działa, więc ona rusza z pomocą :P

-------------------------

Kerm, Lechu, abi, Grave. To samo co u innych "wycieczkowiczów" po kolonii. Najpierw możemy/powinniśmy jeszcze odegrać scenki przed pojawieniem się Xeno... a i zrobiłam nawet mapkę taktyczną!

mapka

korytarze na ciemnoniebiesko, pomieszczenia szarym, drzwi/wrota czerwonym.

Czy Xeno jakoś otworzą sobie drzwi nie wiecie... czy drzwi same się przed nimi otworzą automatycznie(?!!) nie wiecie... a może się przez nie przebiją w ciągu minutki?

kolorki macie jak w docu:
błękitnym JJ, obok niego H - Hirakawa, S - Salas, R - Richards, B - Bowens, E - Ehost.

czerwonym Hawkes, obok niego F - Ferris, M - McNeel, D - Dawson. To czarne cuś niedaleko nich w korytarzu, to jakiś tam panel kontrolny, co mógł się nim zająć JJ wcześniej.

na dole mapki zielonym Sting, niebieskim Silver, biały samotny to matka, biały w korytarzu to Denise, obok niej S - Sanders, F - Francis, P - Pits, R - Reynolds.

Mam nadzieję, że nikogo z oddziału nie zapomniałam

żółtym to nadciągające Xeno, wykrywane przez Motion Trackery.



Czas na odpisy do 05.04

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline