Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2020, 15:53   #1
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
[Komentarze] "Serce Smoka"

Witam serdecznie w naszej wspólnej, kameralnej sesji D&D. Przygoda jak mówiłem jest dość krótka także postulował będę żeby skupić się bardziej na jakości postów i ich klimacie niż na ilości i tempie sesji. Sam dotychczas jakoś średnio się rozpisywałem w swoich postach jednak historia postaci Morfika na jedenastu stronach nie ukrywam, że trochę mnie pokonała, ale też i natchnęła pozytywnie.
Oczywiście wszystko jak najbardziej nastawione na dobrą zabawę i przygodę niż na szybkie “klepnięcie” kolejnej sesji. Tak jak wspominałem jestem dość początkowym Mistrzem Gry jednak nie ustaje w próbach w końcu poprowadzenia jednej sesji od początku do końca i będę się starał przyłożyć z całych sił, żeby nam się dobrze grało.
Jak coś czyli wszelkie pomysły lub uwagi to piszcie jak w dym.
Tak jak mówiłem nie wykluczam, że gdy rozegramy niniejszą przygodę do końca i wszyscy będą zadowoleni oraz wykażą taką chęć, być może będziemy kontynuować dalsze przygody we wspólnym gronie.

Serdecznie zapraszam i życzę wszystkim nam dobrej wspólnej zabawy.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline