Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2020, 17:51   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Miałbym pomysł na technika szczawik ksywa gearhead.

- Za dzieciaka wałęsał się za lokalnymi mechanikami i drobnymi złodziejami jeździł z nimi na rajdy dźwigając ciężary za pizzę + piwo bo w domu była bieda. Stał jako czujka jak kradli radia czy lusterka i w ten sposób się nauczył mechaniki.
- Wpadł jak go wystawili z towarem żeby odwrócić uwagę. Ponieważ nieletni wypuścili go po nocy spędzonej na komisariacie a jego Matka zrobiła tak mocny wygrzew tamtym że odpędzali smarka dochodząc do wniosku że więcej kłopotów niż korzyści.
- Miał wypadek i skasował poloneza. Przeżył dlatego że wszyscy byli pijani przeżył tylko dlatego że spał na tylnym siedzeniu i był bezwładny obecnie ma traumę. Dalej kocha wszystko co ma kółka i grzebać w silnikach ale nigdy nie zrobił prawka jeździ normalnie ale nie umie usiąść za kierownice.

Pomyślałem że wsadzę tutaj opis skoro mamy się znać. Jeżeli pasuje to spróbuje rozpisać kartę grałem już w 3 sesje CP z czego jedną ukończyłem a z 2 zniknął MG ale nigdy jeszcze KP nie rozpisałem
 
Brilchan jest offline