Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2020, 21:49   #252
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Ja mam lewą komórkę - powiedział Boogeyman - jak się wie gdzie i jak, można sobie kupić. Kosztuje około tysiaka. Rejestrowana na słupa, jakiegoś bezdomnego. Jak znacie jakiś to możecie sobie załatwić, i może taniej wam wyjdzie. Jak chcecie to mogę spróbować załatwić, ale kasę musicie wyłożyć.
- Mamy dać tysiaka zamaskowanemu kolesiowi w ciemnej uliczce? - zapytał Pantera.
- Taa, też dostrzegam ironię - wzruszył ramionami Boogeyman. - Tak czy inaczej zapiszcie sobie mój numer...
Max tymczasem podejrzanie długo milczał, w końcu rzekł:
- Mógłbym zrobić komunikatory, ale... mógłbym je też potem wyśledzić. Nie to, że zamierzam to zrobić, ale taka opcja istnieje. Uczciwość nakazuje to powiedzieć otwarcie. Zabezpieczenia były by lepsze niż przy komórce.
 
Mike jest offline