Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2020, 14:59   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hejka wstępniak naprawdę fajny. Znalazłem taki programik nie wiem na ile mi to pomoże bo w tym momencie lekko nieprzytomny po słabo przespanej nocy :P https://ericdorsey.info/cp2020/index.html

Ale spróbuje coś sklecić żeby nie robić niepotrzebnych przestojów. Co do informacji mogę wrzucić trochę faktów zakładam że postaci się dobrze znają to mogę wrzucić krótki biogram Arthura nie spodziewam się że cokolwiek z tego zostanie użyte w sesji ale tak już mam że jak tworzę postać to od razu myślę jakie miała tło życiowe i sytuacje rodzinną oraz jak to wpłynęło na psychikę takiego BG.

Z drugiej strony nie chce robić z siebie denerwującego metod aktora po prostu kilka zdań od myślników.

Nie wiem czy wolicie żeby postaci złączyła po prostu wygoda i przyjaźń czy może niektórzy znali się z podwórka albo ze szkoły jeszcze od małego?

Jak trochę dojdę do siebie to powrzucam i popracuje nad KP.
 
Brilchan jest offline