Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2020, 16:37   #9
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Napisałem już wszystko na docu, może nie doczytałaś?

Joker jest w skrzydle szpitalnym, ustalenia były takie, że do tego czasu jesteś lekarzem prowadzącym Kapelusznika, który jest imo arcyciekawą postacią, jako dość pierwotny wzorzec szaleństwa opisany przez Lewisa Carola. Z punktu widzenia sesji ta terapia też w pewien sposób miała być istotna. Poza tym mam w głowie szkic sesji i jestem MG, więc proszę Cię żebyś mi zaufała.

Czy opiszesz to poprzez jedną sesję terapeutyczną z nim, czy przez miesiąc to zależy od Ciebie. Potrwa to z jedną kolejkę w sesji i zgodnie z tym co było pisane ma to stanowić próbę Harleen przed Jokerem. Tak Harleen ustaliła z Jeremiah. To jest twój czas na to by też tworzyć świat. Czasu jest sporo. Możliwości jak dla mnie są nieograniczone, relacje z ludźmi spoza pracy, znajomymi, rodziną, ze współpracownikami, pacjentami, retrospekcje, sny, czy nawet zwykłe sytuacje z Gotham. Relacje z Jokerem są z założenia najbardziej istotne w sesji, ale trochę cierpliwości, nie chcę by sesja była tylko o tym.

Jeśli chodzi o linie czasowe to nic się nie rozjechało. Może nieporozumienie wynika z tego,że ja pierwsze spotkanie Jokera i Harleen traktuję jako te opisane w pierwszym poście przeze mnie. Czyli chodzi o kontakt wzrokowy, nie o rozmowę. Obecnie sesja jest w momencie około tygodnia po dostarczeniu Jokera do szpitala Arkham przez Batmana. Harleen jeszcze nie miała terapii z Jokerem, dowiedziała się o jego poprzednich sesjach z innym psychiatrą i ma zajmować się Kapelusznikiem.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 31-03-2020 o 16:46.
traveller jest offline