Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2020, 17:50   #10
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Brilchan jeśli potrzebujesz pomocy w numeromancji to bardzo proszę, mogę pomóc, przynajmniej nie zdublujemy się w umiejkach, choć robiłem negra tak, żeby zajął się swoją działką, czyli techniką medyczną i cyborgizacjami, a majsterkowanie oddaje skośnemu.
Czy masz podręcznik?
Podobnie jak Mistrz polecam się na meśku.

Rafał Łojek, Kraków, lubi Dostojewskiego, Tytusa Andronikusa i Vikingów, Zdjęcie w sepi, jak niedoćpany Cobain.



Abraham Dickens, przez znajomków nazywany Abi Dick. Mocarnie wyglądający feno-afrykanin, żaden tam mieszaniec. Twardziel z sumieniem czarnym jak skóra. Lubi przyćpać, dupeczki i szpan. Nosi się luźno i kolorowo. Bywa okrutny. Na negocjacje nosi laskę zakończoną upiorną, stalową, dawno niedziałającą cyber-protezą dłoni zaciśniętą w pięść. Czasem wysuwa z niej straszny rozpruwacz, oczywiście z palca-fuckalsa. We włosy i brodę wplata chromowane części cyberwszczepów. Biżuterii dopełnia naszyjnik z pazurów (cyber), i bransoleta z ludzkich zębów. Nie przepada za bronią palną, twierdząc, że jest dobra dla tchórzliwych ciot, co nie przeszkadza mu mieć w zanadrzu klamki, choć z reguły jest to tani szmelc z Hong-Kongu.
Chętnie rozbierze na części cyborga i człowieka. Nigdy nie chodził do szkoły. Chemii nauczył się w domu, ojciec był szamanem voodoo, wytwarzał też magiczne proszki. Abi poszedł krok dalej odkrył YouTouba i nie oszczędzając zwierząt, androidów, czy nawet starego stróża cierpliwie uczył się technik medycznych i cybernetycznych. Zapomniałbym, dla fasonu zakłada czasem lśniący stalą półhełm z dawno rozbitej czaszki jakiegoś borga.

Chłopaki znamy się od dawna. Możecie mówić mu Abi, ale nie przy tanich dziwkach, przy obcych jest doktorem Abrahamem, albo mr Dick.

czołem wszystkim.
 
Nanatar jest offline