Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2020, 22:09   #194
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Zamknąć drzwi! - rozkazał Woods. - Wszystkie! Zamknąć, zaryglować i w miarę możliwości zablokować. Po jednym człowieku na drzwi, reszta zająć się rannymi. Zebrać broń i amunicję od zabitych.

To dziwne, ale krzyk z dołu wydał się Brytyjczykowi o wiele poważniejszą sprawą niż to co działo się na górze. Zwłaszcza, że nie do końca wiedział co się dzieje w obu tych miejscach. Tylko poczucie obowiązku nakazało mu w pierwszej kolejności zadbać o sprawy na górze, a gdy rozkazy zostały wydane, swoją uwagę poświęcił ładowni.

Kobiecy krzyk mógł oznaczać jedną z dwóch rzeczy. Albo zaatakowana została Faucher, albo Niemka. W drugim przypadku Woods nie zamierzał niczego robić. Sama od nich uciekła, zapewne licząc, że dotrze w jakiś sposób do kamratów. Jej pech. Gorzej, jeśli kłopoty miała Belgijka.

- Perry! - krzyknął, nie bawiąc się w formy grzecznościowe. - Perry, to ty?! Wracaj na górę! Musimy się wycofać!
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 01-04-2020 o 18:56.
Col Frost jest offline