Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 09:13   #157
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Gehedan to termin oznaczający społeczeństwo Neandertalczyków. Na pewno o to chodzi Staszkowi. Pasuje to do tego jak wyglądał morderca, który zabił Pannę Jowite - Tym razem głos Norberta był pewny i chciał tą informacje przekazać wszystkim zarówno tym, którzy słyszeli go przez telefon jak i tym, których miał obok.

- Wciąż nie jestem pewien czy zamknięcie tej Bramy było dobrym pomysłem... Sądzę że Staszek chce nam przekazać że to Neandertalczycy za pomocą Kosmicznych Bram chcą odwrócić proces ewolucji który pomógł naszym przodkom wygrać wojnę dzięki której przetrwał nasz gatunek - W jego głosie znów pojawiła się niepewność choć założenie wydawało się logiczne.

-Co tam się u was dzieje? Jakieś anomalie? Spytał przez telefon grupy na górze.

Nagle zauważył brak Doktor Żywii, co wyrwało go z matni teorii naukowych. Podbiegł do torby i zaczął ją ciągnąć - Panie Glan co się stało z Doktor Żywią? - Zapytał wystraszony naukowiec.

Wyglądał naprawdę nieporadnie jedną ręką trzymając telefon przy bolącym od długiej rozmowy uchu a drugą starając się ciągnąć ciężką torbę. Na szczęście skończył już jeść batonik energetyczny foliowe opakowanie schował do kieszeni.

- Proszę pilnować tej komórki Pani Natalio są na niej zdjęcia ważnej dokumentacji. Niech mi ktoś pomoże z tą maszyną jest BARDZO ważna i służy do zamykania Kosmicznej Bramy! Trzeba też zabrać dokumentacje, którą miała przy sobie Pani Doktor!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-04-2020 o 09:41.
Brilchan jest offline