Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 11:45   #100
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Umbree Zobacz post
- Śniłaś o nas? Kiedy to się stało?
- Parę dni temu. Widziałam ciebie i tego pana. - Wskazała na Bastiana. - Pomożecie mi odnaleźć mojego psa!

Cytat:
Napisał Umbree Zobacz post
- Jak się wabi twój piesek i gdzie się konkretnie zgubił?
- Ma na imię Tochter, ale wołam na niego Tosiek. Ma bardzo krótki ogonek, bo mu pies sąsiadów kiedyś odgryzł. Jest bardzo dzielny. Rok temu dał mi go ojciec Pieter, miał go od przejeżdżającego handlarza. Zawsze chciałam mieć zwierzątko - powiedziała. - Straciłam go z oczu w lesie za wioską. Usłyszałam głos jakiejś pani. Chciała bym poszła do niej. Było już ciemno, ale… czułam, że powinnam tam iść. Gdy już szłam przez krzaki, Tosiek nagle wyskoczył przed siebie i pobiegł gdzieś. A mogłam go trzymać na sznureczku. Nigdy wcześniej mi nie uciekł - posmutniała, spuszczając wzrok.
 
Ayoze jest offline