Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 12:25   #13
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Dobra, to opisze sesję.
Choć miałam nadzieję na większą interaktywność, a tu wygląda na to, ze mam sama rzeźbić dialogi z szaleńcem. Przez miesiąc.
Hmm.

Ale skoro trzeba, to trzeba
Przed rozpoczęciem sesji wyjaśniłem jak to moim zdaniem miałoby wyglądać i stwierdziłaś, że tworzenie świata to nie problem. Interaktywność będzie jak najbardziej między trójką głównych postaci, ale całą resztę (z wyjątkami o których napiszę) będziemy tworzyć osobno (ja oczywiście w największym stopniu).

Przyznam szczerze, że wynika to trochę z tego,że nie mam czasu być na docu cały czas i prowadzić wszystkie dialogi za każdego npca. W zasadzie nawet nie musisz opisywać miesiąca terapii z "Kapelusznikiem", wystarczy jedna sesja i skrótowo opisany pierwszy miesiąc pracy Harleen, albo ja pchnę sesję do przodu o miesiąc w swoim poście. Chodziło o to żeby Jokera przeniesiono z powrotem do swojej celi po tym czasie i będzie mogła zacząć się właściwa część sesji. Potraktujcie to jako pierwszą część/wstęp. Oczywiście Jeremiah będzie mógł także rozmawiać z Jokerem. W zasadzie już może, jako szef placówki ma dostęp wszędzie
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline