Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 17:09   #17
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
O rzesz, znów bladzieńce chcą wykolegować brata, nic dziwnego, że asekuruje się profilaktyczne mocnym wejściem. Będę starał się kreować mr. Dicka na takiego właśnie temperamentnego gościa, trochę dzikusa, węszącego wszędzie, że chcą go oszukać. Może kochać swoich koleszków, ale nie będzie na tyle uprzejmy, żeby pytać ile posłodzić herbatkę.

Napisałem PW do Brilchana, czekam na odpowiedź. Tam stuknąłem kilka rad co do rozpisania liczb.

Pinn, ja używam zakładki spojler 1, działa tak samo, tylko nie wiem jak wkleić inny tekst niż pokaż/ukryj. Można zamieścić nawet spojler w spojlerze. Część informacji może być dla wszystkich, a część dla wybranych, np MG - choć spojler może otworzyć każdy, zależy to od uczciwości. Będę umieszczał w ten sposób uwagi techniczne do posta fabularnego, żeby nie powielać wiadomości w wątku technicznym.

technik przy robocie

Co do wklejania obrazków pod tło, a bez brzydkiego adresu http.

Znajdujesz obrazek w sieci, naciskasz prawym i wybierasz pokaż obraz. Kopiujesz adres url. W panelu pisania posta, ale tym z pełnym menu, czyli z szybkiej odpowiedzi się nie da, wybierasz kulę ziemską, z ogniwem łańcuszka. Wklejasz adres w pokazujące się okno, naciskasz OK. W poście pojawia się rzeczony adres i ramki że to link. Adres pojawia się podwojony, druga wersja jest podświetlona, tą i tylko tą kasujesz i wpisujesz pożądany w tym miejscu tekst. Zrobione. Gdyby się nie podświetliła nic nie szkodzi po prostu skasuj powtórzony adres i wpisz tam swój tekst.

I niech ktoś jeszcze napisze, że czarny się mądrzy.

Dziewczyna, czy chłopak?

Brilchan, szukaj sobie avka bez pośpiechu, mi osobiście nie przeszkadza jeśli będzie to symbol, ale nie wiem jak reszta.

Zanim napiszę fabularkę:
Oczywiście na propozycję Sida morda Abiego rozpromieniła się niczym dawno niewidziane słońce, albo może na wzór rosnącego po nuklearce grzyba, ale widać było na niej ulgę i nieskrywaną radość. Rzucił maszynkę do zlewu, na zalegające tam kudły nie wypinając jej swoim zwyczajem nawet z kontaktu. Nie bacząc na własny smród przytulił kolegę i dał mu pyska w policzek grubymi, mięsistymi ustami.
- To się nazywa prawdziwa uczta. Teraz to mogę tego mandaryna wyciągnąć nawet z drugiej strony.

Ostatnia dziewczyna Dicka.
 
Nanatar jest offline