Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 19:00   #18
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Ja również witam wszystkich./
Kilka słów o Vadimie.
Vadim Iwanowicz Smirnov -23 lata - ksywa “Żyła”
syn prostytutki i pasera.
Wysoki chłopaczyna, metr dziewięćdziesiąt trzy. Muskularny, o jasnej karnacji i błękitnych oczach. Łysy, ale z wieloma dziarami. Na piersi jakiś dwóch wąsatych typów w mundurach o którym ojciec mówił, że chronią przed śmiercią (Car Mikołaj II Romanow i Stalin. Stalin oczywiście na sercu). Obaj na tle rosyjskiego dwugłowego orła. Wokół szyi wąż. Na plecach prawosławny krzyż z gotyckim tekstem „Born to lose Live to win
”
Na lewym ramieniu czaszka i , a na prawym czarne słońce. Na potylicy kod QR.
Ubiera się, zależnie od nastroju, w niebieskie, czarny, czerwony lub biały dres Adidasa. Do tego klasyczne, czarne lakierki ze skóry . Złoty kajdan na szyi i skórzana saszetka przewieszona przez ramię. Często nosi czarne lenonki. Ma pitbulla o imieniu Borov, czyli Wieprz.
https://metro.co.uk/wp-content/uploa...y=90&strip=all

Udziela się w kapeli HC o nazwie Gułag NC lub Gułag Night City w skrócie Gnuc.

Do tego ma “Bestię”, czyli spadek po ojcu w postaci obszernego furgona. Tutaj się mieści jego biuro, magazyn, a czasami i mobilne mieszkanie.
Tak go widzę:
http://www.uazbuka.ru/using/UAZ-Buha...a_tdauto_1.jpg


Co do ostrzeżenia MG, to uwagę przyjmuję, choć jak dla mnie w poście Nanatara nie było nic agresywnego.
Poza tym dałem odpowiedź w swoim poście, która chyba to dobitnie pokazuje.
Tak, więc jestem dobrej myśli, choć w pełni rozumiem budowanie dobrego klimatu i rysowanie wyraźnych granic.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline