Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 20:10   #20
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Dwie kwestie do poruszenia na szybko. Po pierwsze sprawa dojazdu do lokacji, w której czeka pacjent (jak tylko Brilchan wrzuci swój odpis, umieszczę w topiku ciąg dalszy konwersacji, w tym również informację, gdzie dokładnie musicie się dostać, to jedna z restauracji Lao). Vadim - na co dzień bez problemu szastający kasą na używki i dziwki - w kwestii innych wydatków potrafi być zaskakująco oszczędny i rozsądny: to dlatego w jego aucie przeważnie zatankowana jest tylko rezerwa. Jako zajebisty Mistrz Gry mogę przyjąć, że paliwa Wam wystarczy bez trudu na kurs tam i z powrotem, ale jak się uprzecie, możecie przyciąć koszty i pojechać na miejsce miejskim autobusem albo pójść na piechotę (lobby antyszczepionkowców w NC twierdzi, że codzienne kwaśne deszcze wcale nie wywołują raka skóry). Z drugiej strony, jadąc furgonetką możecie zaszpanować, zagrać krawędziarzy z klasą.

Dodatkowe pytanie do PeeWee - na pewno chcesz zabrać ze sobą psa? Ziomek, jedziecie do chińskiej restauracji! Na sekundę spuścisz go z oczu, to Ci go żółtki opierdzielą w sosie słodko-kwaśnym i co potem zrobisz?! Weźmiesz łapę na wynos?!

I druga kwestia, tym razem techniczna. Jak wcześniej wspomniałem, nie zamierzam wprowadzać sztywnych kolejek, tylko postować tak regularnie jak starczy mi czasu. Rozwiązanie takie pozwala szybciej pchać akcję, ale czasami nie wiadomo, czy jeszcze czekać na jakiegoś gracza czy go pominąć. Dlatego miałbym dla Was prośbę, żebyście za pośrednictwem tego wątku sygnalizowali z wyprzedzeniem, jeśli chcielibyście, żebym na któregoś z Was koniecznie zaczekał przed kolejną aktualizacją fabuły. Albo dali znać, że można lecieć dalej, bo akuratnie nie planujecie już niczego dodawać w danym momencie od siebie.

 
Ketharian jest offline