Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 20:45   #21
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Ketharian po pierwsze rozumiem wkładanie w usta mojej postaci, jakiś tam kwestii i nie mam z tym żadnego problemu. Jednak decydowanie na co moja postać wydaje hajs to już jak dla mnie lekkie przegięcie.
Rozumiem utrudnienia i stawianie mnie przed trudnymi wyborami i jestem jak najbardziej za tym.
Bez trudu zaakceptowałbym fakt, że ładujemy się do fury, jedziemy na akcję i nagle w połowie drogi okazuje się, że miga mi rezerwa w baku. Vadim balował dwa dni i zapomniał zatankować. Spoko, trzeba kombinować, co dalej zrobić.
Jednak podejmowania takich decyzji za mnie, zaakceptować nie mogę.

Dla jasności - nie burzę się i wykłócać się nie będę. Chciałbym jednak, aby tego typu decyzje należały tylko do mnie.

Co do psa - to oczywiście, że go zabieram.
To jest pitbull, a nie jakiś kanapowy ratlerek i sam bronić się umie. Jak ktoś będzie chciał go zjeść, to będzie musiał zawalczyć i z nim i z Vadimem.
Proste

P.S. Poza tym pies jest na smyczy, a nie biega samopas.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline