Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 22:14   #24
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Edit: Wysłałem MG lekko poprawioną przez ze mnie kartę wygenerowaną z automatu pozmieniałem parę rzeczy zgodnie z tym co mi podpowiedział Nanatara na PW i własną logiką bo jednak u technika cool nie powinno być większe niż tech a personal grooming na 1 to trochę za mało :P

Poszedł wpis tak na szybko następne będą szybciej i lepsze zaraz spróbuje coś pogrzebać z mechaniką gdzieś tam miałem namiary na gotowca i pewnie coś takiego wezmę po najmniejszej linii oporu :P

Z twoich notatek i podpowiedzi Nanatarze na pewno skorzystam bo i tak będę się chciał tego nauczyć ale na razie tak na szybko coś znajdę żebym nie robił za hamulec :P

Ps. Wiem że City Pop pasuje jak pięść do nosa w klimaty Cyberpunkowe ale nie chciałem jechać standardowo w AC/DC rocka i klasycznego punka. Ten pomysł wydał mi się zabawniejszy pewnie reszta paczki drze sobie z Gear heada łacha że słucha szajsu :P

Edit 2:

1.Ok mam Awatara Pinn zrobił mi go w kreatorze postaci Other Worlds ja nałożyłem filtry 1980 wątpię żebym realnego koreańskiego dresa z zielonymi dreadami znalazł :P myślałem jeszcze czy nie pobawić się fotoshopem ale to pomyślę na przyszłość. Tu akurat nie widać tych syntetycznych wszczepów skóry ale ja tam sobie myślę że wciąż tam są tylko akurat na tej fotce nie widać.

2. Jak pisałem posta to sobie przypomniałem że mam w domowej skrzynce z narzędziami klucz dość ciężki ale poręczny chyba byłby dobrą bronią to dla klimatu cyknąłem fotkę kamerką laptopa. Okazało się że to produkcja radziecka czy gramy w wersji świata gdzie ZSSR nie upadło ale przekształciło się mniej więcej jak komunistyczne Chiny czy updatujemy to razem z technologią komórkową i internetową?

3. Ta moja próbna mechanika jednak nie wyszła bo durny automatyczny kreator wydał mi więcej punktów niż te 55 choć oznaczyłem że miało być 55! Cóż, powrót do deski kreślarskiej :/
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-04-2020 o 16:16.
Brilchan jest teraz online