Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 16:21   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Brilchan, odezwÄ™ siÄ™ do Ciebie wieczorkiem w sprawie KP, tylko siÄ™ ogarnÄ™ z robotÄ….
Spoko z mojej strony nie ma pośpiechu ani spiny. Rozumiem że normalne życie a szczególnie praca mają pierwszeństwo i nie chce nic poganiać ani przyspieszać

Po prostu chciałem żebyś wiedział że się przykładam z każdej strony z jakiej mogę bo po twoich postach (zresztą po postach wszystkich) widać że się przykładają więc nie chce odstawać tylko dlatego że nie znam systemu.

Tylko chciałem dać znać że wiem dzięki podpowiedzi Nanatara że źle zaprogramowałem ten generator i wypluł mi nie to czego potrzebowałem :P

Tak jak napisałem w poście Lee uznaje przewodnictwo Fixera w tej kwestii i woli się nie odzywać nie pytany
 
Brilchan jest offline