Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 17:28   #47
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja chyba jednak nie będę zmieniał typu patrona niech już zostanie ten nieszczęsny The Fiend którego fabularnie będę odgrywać jako Karsusa. Myślałem nawet czy nie zapłacić im tych dwóch dolców za podtyp klasy ale ta szczegółowość przechowywanych danych i brak możliwości usunięcia tych danych jest po prostu creepy... Mam wrażenie że bardziej im zależy na sprzedawaniu metadanych niż na zarobku.

Gdybym mógł np zapłacić SMSem na paypala czy pay save card i wysłać w ten sposób to pewnie bym to zrobił ale jakoś nie ufam WoTC na tyle żeby dawać im takie wrażliwe dane.

Old One byłby ciekawszy i bardziej pasował do postaci ale dochodzę do wniosku że nie chce mi się kombinować ze sztuczkami. Mam nadzieje że się dostanę. Zastanawiam się jeszcze czy nie zmienić jednej Inwokacji na coś co bardziej pasowałoby fabularnie ale zostawię jak jest żeby zadawał trochę więcej obrażeń.

Mam nadzieje że się dostanę bo konkurencja spora a chciałbym tą postacią zagrać
 
Brilchan jest offline