Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 20:58   #327
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 68 - 2037.V.08; pt; południe

- Oki, no to dałem swój post :> Termin do cz. 04.09. No to mniej więcej tydzień na zmajstrowanie posta. Może rzeczywiście spróbujmy wrócić do tych czwartkowych terminów. Przez tą awarię neta i kwarantannę też mi się posypały grafiki odpisów. No ale jestem przy nadziej, że jakoś wyjdziemy na prostą


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


- Jeśli chodzi o wyprawę to skład jest następujący:

Magazynek:

1 - Law (skanerzy) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)
2 - Aija (ciężcy) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)
3 - Jarl (leccy) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)
4 - Ivan (biolab) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)


Kanały:

5 - Faust (zbrojni) 12/12 s.zdrowy; skafander (-1)
6 - Strauss (zbrojni) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)


- W tej turze minęło ok 10 - 15 min. Szperanie w magazynku, podróż kocimy drogami no i dotarcie do biura Cole.

- Co do szperania w magazynku to tu jest rzut: Kostnica

- Na 1-3 coś by było użytecznego jako broń. No to tylko Aija znalazła coś podobnego. Jakiś drobny przedmiot jak młotek, nóż do tapet, śrubokręt, nożyce itd. Coś co można schować do kieszeni i najwyżej będzie wystawać. Reszcie nie udało się znaleźć czegoś sensownego.

- Kot poprowadził korytarzem na zewnątrz. Na zewnątrz zaś pada ta sama błotnista breja jak podczas podróży na akcję. Więc pogoda nie zmieniła się od wejścia do kanałów.

- Sama okolica to jakieś magazyny/hangary. Coś podobnego. Kot poprowadził do jednego z baraków na końcu gdzie jak się okazało jest biuro. A w tym biurze jakaś młoda kobieta.

- Owa pani przedstawia się jako Cole i chce xcomowcom pobrać skany do idnetyfiaktorów. Skan jest raczej mały, wielkości elektrycznej golarki w naszym realu. Trzeba tym przejechać wokół twarzy by zeskanował co trzeba. U siebie w bazie xcomowcy też mają tego typu zabawki. Jeśli kobieta ma gotowe identyfikatory to po wgraniu zdjęć powinny być gotowe do użycia.


---

- No i tyle z mojej strony na tą turę. Jakby co to pisz no i zdrówka życzę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline