Wątek: RPG pokemon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 20:59   #14
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Gramy, 4 sesje za nami. Ze względu na mnóstwo roboty technicznej, staram się mocno bazować na gotowych scenariuszach.
Wykorzystałem "Oak's parcel" z DND5, poruszam się po "Indigo League" DND5, wplotłem w to "Trouble on the farm" z Tabletop United i planuję dorzucić "Song of ice and ire", nie wiem z jakiego to systemu, bo tylko pobieżnie przejrzałem.

Trudno mi znaleźć gotowe scenariusze. Albo źle szukam, albo ich brak. Będę wdzięczny za pomoc, jeżeli ktoś jakieś zna. Jeżeli starczy mi czasu i ktoś będzie zainteresowany, mogę zrobić jakiś dokument na podstawie moich doświadczeń. W wersji dla rodzica z doświadczeniem w RPG, bez doświadczeniach w pokemonach, jak zacząć w to grać. Bo najtrudniej było mi przebrnąć przez systemy i nauczyć się całej mechaniki. W podręcznikach do RPG pokemon podchodzili do tematu trochę tak, jakby każdy znał klimat gier komputerowych pokemon i wiedział, o czym mówią.
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem