Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 22:13   #52
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samo narzędzie mi się podoba bo jak próbowałem rozpisać KP w Myth Wavers to miałem trudności a tu z tymi opisami poszło gładko. Jak zobaczyłem ceny podręczników to mnie przeraziły ale jak trochę pogrzebałem to można kupić pojedyncze pozycje osobno.

Nawet dałbym im te 2$ żeby system się rozwijał bo 5 ED mi się podoba ale nie mogłem nawet zerknąć na formy płatności zanim nie podałem im niepokojąco dokładnych informacji którymi nie zamierzam się dzielić za tak prosty zakup. Jedyne co ich powinno interesować to płatność ale jak pogrzebałem trochę w informacjach to podanych metadnych nie da się usunąć z systemu co sami przyznają a to już jest nie halo :/

Do tego skoro chcą takich dokładnych informacji wątpię żeby była dostępna forma płatności która mi odpowiada a patrząc na to ile mają dziur w projekcie strony sądząc po wpisach na forum to na pewno im nie podam moich informacji bankowych a nie będę się bawił w te jednorazowe usuwalne karty digitalne żeby kupić jedną klasę za dużo zachodu.

Żeby nie było że zupełnie offtopuje czy jeżeli się dostanę to potem będzie można zmienić patrona i trochę zaklęć ?

Nie pogniewam się jeżeli nie i nie będę miał pretensji jeżeli się nie dostanę bo konkurencja jest spora ale już od jakiegoś czasu chciałem zagrać tą klasą i postacią więc jeżeli inni lepiej będą pasować do twojego konceptu sesji to też nie będę miał z tym problemu choć mam nadzieje że się dostanę
 
Brilchan jest offline