Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 22:37   #53
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post

Żeby nie było że zupełnie offtopuje czy jeżeli się dostanę to potem będzie można zmienić patrona i trochę zaklęć ?
Brilch wyluzuj, bo mnie stresujesz
Szkoda, że są takie braki w ilościach sesji 10 osób (jak na razie) na 3-4 miejsca. Potrzeba nam więcej sesji .

Mechanikę będzie można sobie jeszcze dopracować, to akurat teraz najmniej istotne


Cytat:
Nie pogniewam się jeżeli nie i nie będę miał pretensji jeżeli się nie dostanę bo konkurencja jest spora ale już od jakiegoś czasu chciałem zagrać tą klasą i postacią więc jeżeli inni lepiej będą pasować do twojego konceptu sesji to też nie będę miał z tym problemu choć mam nadzieje że się dostanę
Naprawdę nie wiem jeszcze. (1 karta do przeczytania mi została + jedną jeszcze Elf podeśle). A i tak do każdej jeszcze raz podejdę. Zwłaszcza nad twoją muszę się pochylić bo dotyczy historii Fearunu, która nie jest mi dobrze znana. Netheril to ciekawa sprawa pobudzająca wyobraźnię.
 
Rewik jest offline