Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2020, 07:46   #55
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kenzo szybko przeanalizował co może się zdarzyć. Erka bez problemu poradzi sobie z ludźmi wdowy. Nawet magnetyczny karabin Kenzo nie poradzi sobie z jej pancerzem na tyle, żeby stanowić dla nich realne zagrożenie.

Nie miał pewności, czy ów pojazd również jest tutaj po zwłoki ich CEO. Istniało takie prawdopodobieństwo, jednak nie było ono stuprocentowe.

Wsunął się do swojego Vectora. Nadal nie miał sygnału z drona, a to oznaczało, że runął na ulicę. Nie mógł też uruchomić monitoringu z kamer zewnętrznych Vectora. Pozostało mu ufać zmysłom powłoki.

Spodziewał się desantu z Erki. Ochroniarze pani Grimstadt bylli już martwi. Najlepsze co mogli zrobić, to uciec do swojego Raptora i tam mieć nadzieje, że systemy maszyny wstaną zanim oni sami zginą. Krukov nie dawał im dużych szans.

Potem z Erki wyjdzie desant. I dopiero to będzie jedyny moment gdy jego karabin magnetyczny znajdzie zastosowanie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline