Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2020, 15:05   #2155
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Chyba mam trochę inną linię czasu, ale jakoś ogarnę, zakładam że głownie odpoczywałem. Odpis jednak prawdopodobnie będzie dopiero po weekendzie. Chyba, że znowu uda się jednak coś napisać szybciej.
Wszyscy macie teraz tę samą linię czasową.

@ Hakon


Białe to szlak przez Przełęcz (nie w skali). Szare to góry. Teren nie do przebycia przez zwarte jednostki wojska i bardzo trudny dla każdego, kto nie jest krasnoludem lub goblinem. Żółte kreski to ścieżki (ale zaznaczone ot tak, że są, bo tyle tylko Twoja postać wie).
Graniczni idą od północy (pod górę). Najwyższym punktem drogi przez przełęcz jest posterunek, ale wokół są oczywiście wyższe góry. Gdzieś na wschód od Was są gobliny i krasnoludy (zaznaczone). Nie wiem skąd wzięło ci się, że na wschód jest niżej, ale reszta się zgadza.

Skały, które były do zepchnięcia zepchnęliście już przy poprzednim szturmie, ale rzeczywiście, może balista odłupie wystarczające kawały. Choć ich efektywność będzie niższa.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline