Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2020, 20:37   #24
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mea culpa, miałem mały kryzys ostatnio i nie mogłem się zebrać do zrobienia karty. Czy dobrze rozumiem, że masz tylko jedno kompletne zgłoszenie? Ilu minimalnie graczy potrzebujesz? Trochę żal żeby taki fajny pomysł nie ruszył.
- Właściwie to mógłbym ruszyć nawet solówkę. No ale, że parę osób wyraziło chęć grania jakiś czas temu no to tak czekam na te KP lub rezygnację. A tak to trochę nie wiem co robić. Doszły mnie ploty od Ehrana, że real go przygniótł ale ma KP w planie więc jestem tutaj przy ciemno blond nadziei. Od innych wiadomości nie mam więc nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja. Jakby chodziło o czas czy tą kwarantannę to mógłbym jeszcze przedłużyć tą rekrutę. No ale jeśli ludzie się rozmyślili no to właściwie nie bardzo jest na co dłużej czekać. Dlatego prosiłbym właśnie o jakieś wiadomości z frontu. A z kompletnych KP na razie mam tą jedną od Tomasza.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline