Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2020, 20:04   #429
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Pani ma już duże problemy, proszę ich sobie nie pogarszać, obraza funkcjonariusza policji na służbie to przestępstwo! - stwierdziła Aiko z nieskrywalną satysfakcją w głosie.

Założyła rękawice - lepsze to niż nic - i podeszła do kappy - Hm, pewnie chcesz stąd wyjść, co nie? Słuchaj, chcesz wziąć szybki prysznic? Możliwe, że w obecności tego babska - przewróciła oczami gdy o niej mówiła - to nie najlepszy pomysł, nie wiem. Coś Cię boli? Jestem tkaczką wody, mogę Ci pomóc. - widać było, że pragnie jakoś wesprzeć biedactwo, ale w sumie same nie wiedziała jak. Znaczy, ile razy w życiu spotyka się duchy w muszlach toaletowych? Nikt jej nigdy nie uczył jak im pomagać w takich sytuacjach.
 
Kaworu jest offline