Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2020, 21:10   #1026
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Mnie drażni ta kopalnia osobiście bym się tam wybrał.

Podpinam się pod waszymi pozostałymi propozycjami.

Moje uwagi odnośnie sesji:

Nie wiem czy ilość bohaterów dobrze robi przygodzie. Bo mam wrażenie że na street level troszkę ich za dużo. Miało to być coś na poziom luka cage, punishera lub daredevila a wychodzi jak blockbustery DC. Gdzie mamy już stado biegających herosów. Oczywiście niema nic im przeciwko wszyscy są kolorowi i tworzą paletę indium. Mam tylko jedną sugestię. Może zejdźmy w takim wypadku z konceptu street i wejdźmy o poziom wyżej.

Przypomina mi się jak znajomy prowadził neuroshimę (swoją drogą był w tym dobry) ale mimo, że starał się zrobić stal lub rdzę zawsze wychodził mu chrom. Może tutaj założenie nisko poziomowych postaci jest błędem założenia... Po prostu trzeba iść za ciosem i podnieść lvl kampanii.

Moja propozycja jest taka by dać dodatkowe punkty mocy graczom. Duncan nabierze nowych bardziej przydatnych mocy. Podobnie jak Kid, nie mówiąc o Włochu.

Co o tym sądzicie?
 
Fenrir__ jest offline