Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2020, 14:46   #46
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Pinn nie poddawaj się. Wszyscy lub większość jesteśmy w nie najlepszej kondycji psycho-fizycznej także jakby co do czego to musimy się wzajemnie wspierać albo coś. Jak coś potrzeba to wal jak w dym nawet, żeby po prostu pogadać nawet przez telefon czy coś, nawet mimo tego że przecież prawie się nie znamy. Taki czas, że tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono, a cywilizacja przechodzi bardzo trudny test i niestety moim zdaniem na razie nie idzie jej najlepiej. Musimy się wzajemnie wspierać. Takie przynajmniej moje zdanie.

Natomiast co do sesji... No to powiem tak. Jesteś właśnie z Adim świeżo po obejrzeniu serialu Mandalorian i... Wow!!! CZacha mi dymi od pomysłów także lepiej, żeby ten obiecany sklep po tej bieżącej misji był naprawdę dobrze wyposażony, bo całe moje honorarium pójdzie na długą listę sprzętu i bajerów.
Serial zrywa czapki z głów.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline