Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2020, 04:03   #32
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 11 - 2020.02.13; cz; g 16:30

- Oki to odzyskałem net więc udało mi się zmajstrować post :> Termin powiedzmy do sb. 04.11. Czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta :>



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;


- No to przewinąłem trochę akcję do przodu aż pi x oko coś wyszło z tego szperania w internecie i takich tam


- Co do wydarzeń to chronologicznie jest tak:

- pt/sb noc - rozmowa z agentem Johsnsonem
- pn rano - prośba do Racettiego o nakaz bilingi
- pn rano - Chris i Terry siadają do oglądania kamer Morgana
- pn połud - Ed kończy zabawę z lapem Alyssy
- śr rano - Racetti wydaje nakaz na bilingi
- śr połud - operator przysyła na maila bilingi Alyssy
- cz połud - koniec obecnego posta
- pt popołu - Chris i Terry powinni skończyć przeglądać rejestry Morgana



- Co do przeglądania lapa i przeglądarki Alyssy nie było tam żadnej bomby i przełomu w śledztwie, że miała jakieś kontakty z narkobiznesem. Nic co by można rzucić jako dowód w sądzie. Same prywatne i służbowe sprawy.

- Przeglądanie wykazało jednak jej profil na stronie randkowej. Miała swój, całkiem sympatyczny profil jako "Summer Adventure". Sporo lajków i większość pozytywnych komentarzy. Z tego 3 kontakty znalazły się także w rozmowach na skype czy podobnym komunikatorze. Te trzy kontakty to 2 mężczyzn i kobieta. Z jednym z mężczyzn nie było kontaktu prawie rok, z pozostałą dwójką są zarejestrowane rozmowy z grudnia. Co co detali możesz poświatotworzyć byle nie kłóciło się to tym co już jest w poście.

- Na zdjęciach prywatnych znalazł się też jakiś klub żeglarski. Jest kilka ujęć jakie Alyssa ma w czapce podobnej do tego zdjęcia jakie ukazało się w gazecie w scenie z pierwszej tury. Klub nazywa się "LA Yacht Club" i ma siedzibę niedaleko portu. Adres da się znaleźć nawet w google map.

- Jeśli chodzi o bilingi no to cała masa. Widocznie korzystała z niego non stop. Ale w takich biznesach to razem z internetem to jedno z pdostawowych narzędzi pracy więc to nic dziwnego. Część kontaktów da się rozpoznać jako z biurem własnym, kolegami, rodziną itd. Ale i tak jest cała masa różnych.

- Co do namiaru no to telefon był wykrywany wcześniej na Wenezueli, w tym Margaricie i działał bez zarzutu aż do powrotu z Wenezueli. Widoczne przyjechał razem ze swoją właścicielką z lotniska do hotelu i tej okolicy spędził drugą połowę dnia i wieczór aż do ok połnocy gdy po prostu znika z namiaru. Utrata namiaru jest zbliżona do momentu śmierci Salvado. Ale co do minuty to raczej trudno ustalić. Od urywa się trochę przed albo po tym jak znaleziono ją na chodniku hotelu.


---


I chyba z mojej strony tyle na tą chwilę. Zdrówka życzę i jakby co to pytaj i pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline