Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2020, 11:54   #383
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Pierwsze pytanie o interpretację tego fragmentu:

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Halvar miał już powiedzieć, że on ściągnie na siebie uwagę nieumarłych. Że ruszy bohatersko do walki. Miał wznieść Pocałunek Selune i ruszyć z szaleńcza szarżą zmiatając kolejnych nieumarłych niczym robactwo. Ale coś się z nim stało. Jego oblicze nagle się zmieniło. Wyraz gniewu zastąpiło zamyślenie. Zaczął najpierw bezgłośnie poruszać ustami. Potem szeptał. Szeptał słowa jakie przychodziły mu do głowy:
- Strzeż się! ścieżka jest wąska, a iskra tak słaba Bądź czujny, by jej nie przegapić - pokiwał głową patrząc na drogę wiodącą w prawo. Po chwili znów spojrzał na nieumarłych. Zacisnął mocniej dłoń na rękojeści miecza.
- Strzeż się, bo wielu tutaj oddało swe życie.
Schował broń, tak, żeby nie przeszkadzała mu w ewentualnym biegu.
- Ruszajmy zatem tą wąską ścieżką. Jestem tuż za wami - powiedział w końcu paladyn do towarzyszy.
No ale trudno. Moja wina, że nie wykrzyczałem tego wszędzie wkoło.
Przejdźmy do konkretnych rzeczy czyli do naszego szkieletu olbrzyma.

Chciałbym użyć Chanel Divinity: Conquering Presence

Cytat:
Conquering Presence.
You can use your Channel Divinity to exude a terrifying presence. As an action, you force each creature of your choice that you can see within 30 feet of you to make a Wisdom saving throw. On a failed save, a creature becomes frightened of you for 1 minute. The frightened creature can repeat this saving throw at the end of each of its turns, ending the effect on itself on a success
Kreaturą mojego wyboru niech będą nieumarli (jeżeli mogę tak ogólnie).

No a jeżeli się nie uda, to przejdziemy do walki wręcz.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline