Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2007, 13:34   #20
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
...a potem uformujemy kolektyw związku zawodowego powergamerów IVRP z członkiem założycielem wysuniętym na czoło prężnego aparatu itd. itd...

Widze że szukamy problemów zanim się same pojawią kiedy MG powie że np fabuły 2 graczy których wogóle uzna że mogą grąc takimi się wzajemnie wykluczają np...

Ja tam za niczym głosować nie planuje chyba że sobie MG zażyczy, jestem zdania żeby każdy robił swoje DO momentu formowania watahy i jeśli coś już wogóle mamy ukłdać jako warstwę wspólną to tylko to co było po Rytuale i zawiązaniu watahy, o ile MG sama tego nie narzuci nam...

Zgadzam się jednak co do wyboru totemu watahy ale i tu znowu proponowałbym wybór MG na podstawie składu jaki wejdzie:

Może bez owijania w bawełnę poprostu walnijmy krótki koncept kto kim gra(ć planuje...) żeby ustalić choć ten najważniejszy chyba element (no chyba że Lorn naprawde nazwe watahy uznajesz za istotniejszą) czyli jej totem...

Ja czyli Ratkin:

Teurg szczepu Kroczących po Szkle (no dobra, Tubylców Betonu )

...aczkolwiek nie zależy mi na jakimś "tcyber" totemie czy innym karaluchu...

EDIT:

Lhian - ma się, to że postać jest z natury outsiderem nie oznacza że jakimś dyletantem, ja mówie o życiu prywatnym że ma mało z innymi wspólnego. Życie watahy, wojna z Żmijem, honor wobec brawi i sióstr, powinności... to inna sprawa chyba nie? Dla mnie to oczywiste ale żeby dla Ciebie nie była to oczywista interpretacja moich słów? Zdziwionym przyznaje...

co do skóry na niedźwiedziu to tak jak pisałem wcześniej - kto chce dzielić? Może poza wyborem totemu ja osobiście bym wszystko bez szemrania zostawił woli MG i robił swoje, odzywam się bo widzę że są szmery w temacie
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 11-08-2007 o 13:40.
Ratkin jest offline